Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Mūsu afiša

DSC 0021Šogad 2018./2019.mācību gads tika svinīgi ieskandināts 3.septembrī- nu jau Īslīces pamatskolā. Karstajos vasaras saules staros nemanāmi un ātri ir „izkusis” skolēnu vasaras brīvlaiks un skolas darbinieku atvaļinājumu laiks. Ir uzņemta saules enerģija un gaismas spēks turpmākajam darba cēlienam.

Īpašs jaunais mācību gads būs mūsu 8 pirmklasniekiem. Sirsnīgi uzgavilējot, 9.klases skolēnu un klases audzinātājas Inetas Rozentāles pavadībā pagalmā tika sagaidīti pirmklasnieki. Viņu dzīvē skolā viss notiks pirmo reizi – iejušanās lielajā kolektīvā, pirmā klases audzinātāja (skolotāja Ilze Ponomarjova), pirmās mācību stundas.

Kā allaž Īslīces skolā svinīgos pasākumos, arī šoreiz vienojāmies kopīgā Latvijas valsts himnas „Dievs, svētī Latviju!” dziedājumā.

Spēka vārdus skolēniem, pedagogiem un vecākiem veltīja direktore Irina Vargušenko un Īslīces pagasta pārvaldes vadītāja Sandra Ķisele.

Zinību dienas svinīgo pasākumu papildināja Minnijas viesošanās mūsu skolā.

Īslīces pamatskola priecājas par katru skolēnu, kas ar čalām pieskandina gaiteņus un klases, jo ļoti ceram, ka visi uz skolu nākuši ar apņēmību cītīgi mācīties un uzzināt ko jaunu.

Lai bērni nezaudē prieku radoši un ar interesi darboties turpmāko gadu laikā!

Sagatavoja D.Bodnare

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi