Pieejamības rīki

Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Purvs foto
Purvs foto
Īslīces pamatskolā 16.oktobrī, dzejas cienītāji „Ar labu omu skolas somā” pulcināja pie sevis Bauskas novada piekto, sesto un septīto klašu skolēnus un skolotājus, lai atzīmētu Ziedoņa Purva 95.dzimšanas dienu. Jautrajā un sirsnīgajā pasākumā, ko organizēja mūsu skolas skolotāja Vaira Dundure, piedalījās skolēni no Bauskas un Mežotnes sākumskolas;

Bauskas un Vecsaules pamatskolas. Skolēni tika iesaistīti interesantu uzdevumu veikšanā un dzejas darbnīcās, kur varēja pilnībā izpaust savu radošumu. Pasākumā visus priecēja mūsu skolas 6.klases veidotais dziesmotais un kustīgais dzejas uzvedums pēc Ziedoņa Purva dzejas motīviem.  Atraktīvā un brīvā gaisotnē izskanēja dzejniekam veltītā pēcpusdiena. Noslēgumā skolēni no citām novada skolām atzina, ka šāda tikšanās ar citu skolu audzēkņiem ir interesantāka un, ka šādas svētku tikšanās patiesi bagātina  gan skolēnu, gan skolotāju darba ikdienu.

Paldies visiem, kas strādāja pie šī pasākuma tapšanas.

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1