Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Sveicināti!

uzdevumi round 400x400px

 Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm. Būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet uzrunāt skolēnus un vecākus, zemāk pievienoto materiālu publicējot Jūsu skolas mājaslapā.

Lejupielādēt materiālus

www.uzdevumi.lv

Liels paldies par Jūsu atsaucību!

Ielugums30.maijā Īslīces kultūras namā notika Īslīces pamatskolas 2018./2019.mācību gada noslēguma pasākums. Pasākuma galvenais vadmotīvs – skolēnu sasniegumu izvērtējums mācību gada garumā.

Pateicības vārdus un milzīgu paldies skolēniem, pedagogiem un vecākiem teica skolas direktore. Skolēniem par lielu gribasspēku, centību, vecākiem par izturību, atbalstu un gādību un pedagogiem par ieguldīto lielo darbu.

Mācību gads ir tāds, kādu mēs to esam gribējuši, iecerējuši, veidojuši, meklējot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, spodrinājuši savu mācīšanās un mācīšanas  meistarību un kaldinājuši uzvaras, pieņemot jaunus izaicinājumus, izdarot vērojumus un secinājumus.

Skola ir tā vieta, kur mēģināt sevi dažādās jomās, lai vēlāk skaidri zinātu, kas ir tas, kas izdodas vislabāk. Skola ir tā vieta, kur radoši var izpausties  skolēni un  skolotāji. Skolēni panākumus var gūt gan mācībās, gan interešu izglītībā un ārpusstundu darbā, ja viņiem blakus ir zinošs un profesionāls skolotājs, kurš spēj motivēt mācīties, īpaši arī klašu audzinātājs.

Pateicības saņēma skolēni, kuri mērķtiecīgi mācās un prot savas zināšanas, prasmes, erudīciju likt lietā un gūt lieliskus panākumus, piedaloties dažāda mēroga konkursos un sporta  sacensībās.

Sirsnīgu muzikālu baudījumu klātesošajiem bija sagatavojusi mūsu skolas absolvente K.Muceniece.

Pasākuma noslēgumā skolas direktore Irina Vargušenko vēlreiz sveica visus skolēnus, skolotājus, novēlēja labu atpūtu vasarā, lai visi veseli un laimīgi 1.septembrī atgrieztos skolā.

ozio_gallery_nano

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000