Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

WhatsApp Image 2020 12 16 at 12.06.38Tuvojoties Ziemassvētkiem, biedrība “Eņģeļa sirds” sagādāja pārsteigumu Īslīces pamatskolas skolēniem. Divas 5. klases skolnieces saņēma datorus. Meitenēm to nebija un tagad lieti noderēs attālinātajām mācībām. Biedrības vadītāja Ivanda Bite bija paņēmusi līdzi lielu kasti ar dāvanām arī skolēniem, kuri datorus saņēma jau agrāk .

5.klases skolēni tika aicināti piedalīties Ziemassvētku apsveikumu konkursā. Tie ceļos uz Amerikas latviešu apvienību. Tika solītas balvas 3 labākajiem darbiem. Taču darbi izrādījās tik skaisti un kvalitatīvi, ka biedrības pārstāvji nolēma apbalvot visus 5. klases skolēnus, kuri piedalījās konkursā ar vērtīgām balvām- izzinošām grāmatām un spēlēm. Paldies skolotājai Laimai Oborunei par darba vadīšanu un padomu došanu.

Prieks, ka mūsu skolas skolēni nav tikai ņēmēji, bet dod arī savu artaviņu pretī. No Latvijas uz Ameriku ceļos Kates Esītes austās grāmatzīmes un pašgatavots apsveikums  ar pateicības vārdiem Amerikas latviešu apvienībai. Daudzi skolēni uzzīmējuši apsveikumus un veltījuši skaistus pateicības vārdus biedrībai “Eņģeļa sirds”’.

Paldies Ivandai Bitei, kura neaizmirst savu skolu.

Skolotāja Rita Straumīte

ozio_gallery_nano

 

 

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo