Īslīces pamatskola

Mūsu afiša

WhatsApp Image 2020 12 16 at 12.06.38Tuvojoties Ziemassvētkiem, biedrība “Eņģeļa sirds” sagādāja pārsteigumu Īslīces pamatskolas skolēniem. Divas 5. klases skolnieces saņēma datorus. Meitenēm to nebija un tagad lieti noderēs attālinātajām mācībām. Biedrības vadītāja Ivanda Bite bija paņēmusi līdzi lielu kasti ar dāvanām arī skolēniem, kuri datorus saņēma jau agrāk .

5.klases skolēni tika aicināti piedalīties Ziemassvētku apsveikumu konkursā. Tie ceļos uz Amerikas latviešu apvienību. Tika solītas balvas 3 labākajiem darbiem. Taču darbi izrādījās tik skaisti un kvalitatīvi, ka biedrības pārstāvji nolēma apbalvot visus 5. klases skolēnus, kuri piedalījās konkursā ar vērtīgām balvām- izzinošām grāmatām un spēlēm. Paldies skolotājai Laimai Oborunei par darba vadīšanu un padomu došanu.

Prieks, ka mūsu skolas skolēni nav tikai ņēmēji, bet dod arī savu artaviņu pretī. No Latvijas uz Ameriku ceļos Kates Esītes austās grāmatzīmes un pašgatavots apsveikums  ar pateicības vārdiem Amerikas latviešu apvienībai. Daudzi skolēni uzzīmējuši apsveikumus un veltījuši skaistus pateicības vārdus biedrībai “Eņģeļa sirds”’.

Paldies Ivandai Bitei, kura neaizmirst savu skolu.

Skolotāja Rita Straumīte

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi