Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Mūsu afiša

Tradicionālais Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas organizētais pasākums “Gada skolotājs – 2020” šogad, ievērojot ārkārtējās situācijas ierobežojumus, notika savādāk kā ierasts. Novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare un metodiķe Baiba Šumina teica sirsnīgas uzrunas un sveica skolotājus pilsētas Rātslaukumā.

Mūsu skolu šajā konkursā ļoti sīvā konkurencē pārstāvēja Daiga Stangvila (pamatizglītības skolotāju grupā) un Laura Ramane (jauno skolotāju grupā). Mūsu skolas skolotāja Laura Ramane saņēma Bauskas novada domes uzslavas rakstu par iegūto nomināciju “Jaunais Gada skolotājs”.

Sveicam un lepojamies ar mūsu skolas skolotājām-

Lauru Ramani un Daigu Stangvilu.

Paldies skolotājām par darbu!

 

DaigaDaiga1

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo