Īslīces pamatskola

Mūsu afiša

FotoPasauli sev apkārt mēs veidojam ar savām domām, saviem darbiem. Mēs varam priecāties, ka skolā atkal valda kņada. Šogad mūsu skolas kolektīvā ir nelielas izmaiņas- mēs pateicāmies par darbu, ko mūsu skolā paveica skolotāja Ērika Jansone, kura nu baudīs pelnīto atpūtu. Darbu uzsāka jauna pamatizglītības skolotāja Gunita Zuze, kas kopā ar mūsu skolotāju Svetlanu Gušču turpinās skolotājas Ērikas Jansones iesākto darbu.

Šogad mūsu  skolas durvis vēra 109 skolēni. Pirmklasniekus skolas gaitās ieveda vispieredzējušākie šīs skolas bērni- 9.klases skolēni. Direktore sveica visus pirmklasniekus un vēlēja viņiem, lai šī diena paliek gaišā atmiņā. Mēs varam būt laimīgi, ka varam dzīvot, mācīties tik skaistā, tīrā, sakoptā, klusā un zaļumu ieskautā vietā. Mums ir plašas un gaišas telpas, plaša apkārtējā teritorija. Šeit mūsu bērniem ir daudzas priekšrocības, kādu nav lielpilsētu bērniem. Katru gadu iespēju robežās tiek labiekārtoti mācību kabineti. No Datu valsts inspekcijas bez atlīdzības skola šogad saņēma 14 datorus, kas ļoti noderēs darbam. Protams, darāmā vēl ir daudz.Fot1

Fot2Vienalga, kā ir gājis iepriekšējā gadā, šogad mums ies labāk. Tikai nopietni jāstrādā, jātic saviem spēkiem, jāuzdrīkstas sapņot un jāpieņem izaicinājumi. Domāsim gaišas domas, mīlēsim sevi un citus. Darīsim labāko iespējamo. Skolēniem – lai sekmīgs mācību gads, vecākiem prieks par savu bērnu paveikto, skolotājiem gandarījums par darbu. Lai mums visiem labi veicas!

Paldies skolotājām Laimai Oborunei un Egitai Dreimanei par skolas pagalma noformējumu svētku pasākumam.

Paldies par 1.septembra fotogrāfijām Leldei Bleidelei. Mēs saņēmām daudz skaistu bilžu, katrā bija savas emocijas.

Paldies skolotājai Judītei Sirsniņai, skolas absolventam Andrejam Vargušenko un Viktorijai Vargušenko par muzikālo priekšnesumu.

Paldies visiem skolotājiem par svētku atmosfēru un kopības sajūtu.

Sveiciens savai skolai

sveic

Piekļūstamība

pieejamiba 1