Īslīces pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Karjeras pasākums Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā.

18.janvārī 8. un 9.klases skolēni  devās klātienē iepazīt Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālo struktūrvienību. Direktora vietniece audzināsānas  jomā Skaidrīte Jonase iepazīstināja jauniešus ar skolā piedāvātajām izglītības programmām un ārpusstundu laika pavadīšanas iespējām. Līdztekus mācību darbam,tehnikumā ir iespējams pilnveidot savas prasmes dejošanā, dziedāšanā, teātra mākslā un sportā.Pēc īsas prezentācijas skolēni devas gūt jau konkrētu priekšstatu par visām Saulainē apgūstamajām specialitātēm.

    Pavārmākslas pasniedzēji bija sagatavojuši izzinošu konkursu vietnē kahoot.it. Par tā uzvarētāju kļuva 8. klases audzēknis Deivids R. Tāpat te varēja tikai pēc taustes mēģināt atminēt, kāds produkts paslēpts kastē un mēģināt pareizi noteikt,kādi virtuves instrumenti salikti uz galda. Izrādās, nemaz tik viegli nav atšķirt zivju nazi no gaļas naža,vai saprast, kam kura karote domāta.

Par to, kā izskatās dators no iekšpuses, kā sauc tā detaļas un ko ar to visu dara, varēja uzzināt datortehnikas kabinetā. Topošie viesmīlības speciālisti palīdzēja sajaukt gardus sulas kokteiļus un pastāstīja par šī darba specifiku, nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, darba iespējām. Attālāk no galvenās tehnikuma ēkas izvietojies angārs, kur zināšanas iegūst topošie lauksasimnieki. Te tiek apgūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, lai veiksmīgi tiktu gala ar moderno un jaudīgo lauksimniecības tehniku.

   Šī tikšanās, pēc jauniešu atzinuma, bija patiesi interesanta, aizraujoša un izglītojoša.

Prezentācija1

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1