Īslīces pamatskola

Skolas vēstis

SMURīgā tirdzniecības centrā «Domina» 7.decembrī uz biedrības «Junior Achievement Latvia» šogad pulcējās vēl nebijis skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) skaits – 270 uzņēmumu un 900 dalībnieku.

Mūsu novadi tajā bija plaši pārstāvēti. Pieci SMU bija no Iecavas vidusskolas, divi – no Īslīces pamatskolas, septiņi uzņēmumi – no Bauskas: viens – no Bauskas 2. vidusskolas, trīs – no Bauskas sākumskolas, divi – no Bauskas Valsts ģimnāzijas, kā arī Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas audzēkņu apvienotais uzņēmums.
Lielākās ieguvējas bija Īslīces pamatskolas 3. klases audzēknes Loreta Jonašku un Monta Rimševica no SMU «Odziņa». Meitenes pircējiem piedāvā ievārījumus, kas tapuši no mūspusē audzētām ogām un augļiem un svešzemju produktiem. Pirmos ievārījumus sākušas vārīt jūnijā, pēdējos pabeigušas decembrī. Meitenes nopietni pievērsušās uzņēmējdarbībai – sagatavots labs stends, sociālajā vietnē «Facebook» izveidota lapa «SMU Odziņa». Rīgā gan pircēji, gan žūrija meiteņu paveikto novērtēja ļoti pozitīvi, un iegūta nominācija «Labākā pārdošanas komanda», balvā – ceļojums ar prāmi «Tallink» un citas veltes.

Paldies meitenēm, paldies skolotājai Ritai Straumītei un meiteņu vecākiem!

Apsveicam!

Zēni1. novembrī mūsu skolas skolēni piedalījās "Oranžās bumbas" sacensībās basketbolā.
Jaunākā vecuma meitenes izcīnīja 2. vietu. Komandā spēlēja Viktorija Vargušenko, Baiba Neverdauska, Nellija Tīna Ūse, Dagmāra Tukiša, Nellija Puziņa, Alise Paļule, Sanija Elizabete Freimane.
Vecākā vecuma zēni ieguva godpilno 1. vietu. Komandā spēlēja Rendijs Griba, Raiens Dūrēns, Deivids Kalniņš, Aigars Vendlands, Atvars Ernests Paļulis.

Apsveicam!Meitenes

 

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne.

UzvarētĶīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference “UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas. Šī gada konferences tēma ir “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod. Šajā konferencē piedalījās un guva vērtīgas atziņas arī Īslīces pamatskolas aktīvākie skolēni uzņēmējdarbības jomā- Nellija Tīna Ūse, Viktorija Vargušenko, Karīna Melānija Plociņa, Samanta Deģe Groskopa, Melānija Purva, Diāna Sadauska, Aleksa Tukiša, Dārta Esīte, Zane Grāvīte, Kate Esīte, Monta Poškus,Gabriela Vēja.

Skolotāja Rita Straumīte

ZemgaleŠī gada 11. oktobrī Jelgavā norisinājās Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkursa “Radošā Zemgale” apbalvošana, kuru organizē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Junior Achievement Latvija (JA Latvia) un Zemgales reģiona uzņēmējiem - konkursa uzdevumu devējiem.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu un uzņēmējdarbības kompetences, veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū, sniegt skolēniem informāciju, praktiskas un noderīgas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu starp skolēniem un uzņēmējiem.

Izstrādātus darbus konkursam iesniedza 65 skolēni no 11 skolām – to skaitā 7 skolēni no Īslīces pamatskolas. Uz pasākumu tika aicinātas un saņēma atzinības un piemiņas veltes Monta Poškus, Lauma Drozdovska, Samanta Deģe-Groskopa,Diāna Sadauska, Melānija Purva, Zane Grāvīte, Aleksa Tukiša.

Apsveicam!

Skolotāja Rita Straumīte

 Foto11. oktobrī notika Bauskas novada sacensības futbolā. Laikapstākļi ļāva spēles pabeigt bez lietus, taču mitrā zāle lika sevi manīt, jo brīžiem uz laukuma varēja justies kā slidotavā. Taču tas mūsu zēniem netraucēja izcīnīt godpilno 1. vietu. Komandā- Rendijs Griba, Deivids Kalniņš, Raiens Dūrēns, Sandijs Vasilakijs, Atvars Ernests Paļulis un vārtsargs Aigars Vendlands.

Apsveicam!

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Paldies visām skolām, aktīvajiem skolotājiem un zinātkārajiem skolēniem, kas pārbaudīja savas zināšanas par drošības priekšnosacījumiem, piedaloties apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) un izdevniecības Zvaigzne ABC organizētājā konkursā “Drošākā klase”!  Konkursam noslēdzoties, žūrijas komisija ir izskatījusi visas iesūtītās atbildes, noskaidrojot pašas veiksmīgākās klases.

  1. klašu grupā balvu iegūst Špoģu vidusskolas 1.a klase.
  2. klašu grupā balvu iegūst Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 2.b klase.
  3. klašu grupā balvu iegūst Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 3.b klase.
  4. klašu grupā balvu iegūst Īslīces pamatskolas 4. klase.

Visas četras klases saņem 50 eiro dāvanu karti no Zvaigzne ABC un pārsteiguma balvas no BALTA – apsveicam!

Ar uzvarētāju klašu audzinātājām, lai vienotos par balvu saņemšanu, sazināsimies personīgi.

Pateicībā par dalību un zināšanu par drošu rīcību nostiprināšanu visas klases, kuras piedalījās konkursā, saņems diplomus.

Pateicamies visiem, kas piedalījās konkursā un pielika roku tā organizēšanā (jo īpaši Valsts izglītības un satura centram), kopā rūpējoties par drošāku un izglītotāku sabiedrību!

Apdrošināšanas sabiedrība "Balta"

20191004 110617Jauku rudens ieskaņu, veselīgā gaisotnē, 4. oktobri pavadījām krosa sacensībās Bauskas pilskalnā. Skolu pārstāvēja skolēni, kuriem nesagādā grūtības izturības skrējienā-  Baibai Neverdauskai, Paulai Elizabetei Skujai, Dagmārai Tukišai, Viktorijai Vargušenko, Nellijai Tīnai Ūsei, Ancei Gailei, Atvaram Ernestam Paļulim, Paulim Kristiānam Narkevicam, Sandijam Vasilakijam, Rinaldam Černovskim, Dāvim Maļinauskim. Komandas kopvērtējumā 3. vieta.20191004 111156 120191004 111056

Apsveicam!

Sporta skolotāja Ilze Ladusāne.

 20. septembrī Bauskas stadionā notika Olimpiskās dienas sacensības vieglatlētikā. Mūsu skolas skolēni- Viktorija Vargušenko, Baiba Neverdauska, Ance Gaile, Alise Paļiule, Paula Elizabete Skuja startēja dažādās vieglatlētikas disciplīnās un komandas kopvērtējumā ieguva 3. vietu.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

28. maijā notika Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā 4-cīņā. Katram sportistam bija jāveic 60m un 800m skrējiens, tāllēkšana un bumbiņas mešana. Individuālā vērtējumā 3. vietu ieguva Atvars Ernests Paļulis. Komandā startēja Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Sandijs Vasilakijs, Rinalds Černovskis, Toļiks Obuhovičs. Kopvērtējumā puiši Zemgales reģiona vērtējumā ieguva 3. vietu, bet novadā 2. vietu.

Apsveicam!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne 

puskis15. un 16. maijā Bauskas pilsētas stadionā pulcējās novada skolu sportistu komandas uz 10. Jaunatnes olimpiādi vieglatlētikā. Mūsu skolu pārstāvējām trijos vecuma posmos un kopā startēja 19 skolēni. Augstus sasniegumus un olimpiskās medaļas ieguva Kristiāns Lauva, Raiens Dūrēns, Rendijs Griba, Viktorija Vargušenko, Atvars Ernests Paļulis. Komandu kopvērtējumā savu rezultātu deva Dāvis Maļinauskis, Kristers Lorbergs, Edgars Mediņš, Baiba Neverdauska, Alise Paļule, Dagmāra Tukiša, Kārlis Pūpols, Māris Bērtelsons, Matīss Kraskovskis, Paulis Kristiāns Narkevics, Gvido Kocers, Artūrs Jakubovičs, Nellija Tīna Ūse, Samanta Deģe-Groskopa. 

Apsveicam!
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne 

pp26. aprīlī Bauskas pilskalnā tika aicināti novada skolu skrējēji krosā. Distances bija dažāda garuma, atkarībā no vecuma un dzimuma. Godalgotas vietas ieguva Kristiāns Lauva, Atvars Ernests Paļulis, Ance Gaile. Piedalījās vēl Paulis Kristiāns Narkevics, Artūrs Jakubovičs, Dāvis Maļinauskis, Dagmāra Tukiša, Sanija Elizabete Freimane, Matīss Medvids, Līga Siliņa, Sandijs Vasilakijs.
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne

Apsveicam!

Sveiciens savai skolai

sveic

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai112

Gāzes avārijas dienests

114

 

Uzticības tālruņi 

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī)

67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)

116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla)

80009000