Īslīces pamatskola

Konkursā "Latvija NATO-20" 7.-9.klašu grupā tika iesūtīti 55 darbi

un Ervīna  Žeikara darbs ieguva 3.vietu

 

 

Lepojamies

Šogad no 26. līdz 30.septembrim  visā pasaulē tika atzīmēta  Eiropas sporta nedēļa. Arī Īslīces pamatskola tajā piedalījās ar četriem dažādiem pasākumiem – "Rotaļu diena", "Stafešu diena", "Veiklības diena" un "Spēļu diena". Piedalījās gandrīz visi skolas skolēni,  visi kopā izbaudīja jautrības un atpūtas mirkļus.  Par šo labi padarīto darbu esam saņēmuši Sertifikātu no HSSF organizācijas prezidenta, kas apliecina mūsu dalību tajā. Ceru, ka arī nākošajā  gadā ar savām sportiskajām aktivitātēm atbalstīsim šo kustību  “#BeActive”, kas ir Eiropa Sporta nedēļas galvenais aicinājums - būt aktīvam mūža garumā.

Sporta skolotāja Helvija GreiereSertifikāts

stasts   Gadsimtiem ilgi par savām mājām es saucu Lielupes labo krastu, kur niedrāju pavēnī gulēju miklā dūksnājā. Jutos tik vientuļš un nesvarīgs, ka aiz bēdām pamazām nosūnoju. Kādu dienu, man par lielu brīnumu, notika kas neparasts. Ar dārdošu troksni no lielceļa puses manā virzienā tuvojās smagā tehnika. Iztālēm saklausīju rupjas vīru balsis, kas nāca arvien tuvāk un tuvāk. Satrūkos, piepeši atskāršot, ka uz mani lūkojas domīgs acu pāris. Šī bārdainā vīra skatienam garām nepaslīdēja neviena mana krunciņa. Pēc saudzīgā un mīlestības pilnā pieskāriena, kurš notrausa vējā lauztos niedru kātus no maniem pleciem, sekoja Mārtiņa Zaura galīgais spriedums: „Būs īstais! Ceļam iekšā!”

Kas ar mani notika tālāk? Ne uz pusēm tiku rauts, ne ar vārdiem galināts. Mārtiņš izrādījās lāga cilvēks, kurš manu dzīvi apgrieza kājām gaisā. Ar īpašām rūpēm viņš novilka manu zaļpelēko sūnu kažoku un pie krūtīm piesprauda kādas skolas jubilejas emblēmu. Neilgi pēc tam kā paša miesīgu dēlu viņš mani ieveda Īslīces skolas pagalmā, kur simtiem skolas ļaužu ar nepacietību gaidīja ierodamies skolas simtgades simbolu – mani. Nekad vēl savā akmens mūžā nebiju sajuties tik laimīgs. Nebija nekādu šaubu – šeit būs mana īstā vieta.

Jau trešdaļgadsimtu man ir dota iespēja vērot, kā mainās gadalaiki, paaudzes un skolas ikdiena. Neaprakstāms un neaizmirstams vienmēr ir Zinību dienas rīts,

Lasīt tālāk...

 

Ozola stāsti
Ozola stāsti
   2018.gada 1.novembrī svinīgā pasākumā Bauskas kultūras centrā notika grāmatas „Mūsu ozolu stāsti” atvēršanas svētki.

Izdevumā publicēti 54 labākie skolēnu apraksti un seši pieaugušo rakstītāju stāsti, kuri tapuši pirms diviem gadiem notikušajā konkursā ar tādu pašu nosaukumu. Novadnieku rakstītie stāsti un grāmata veltīti valsts simtgadei. Galvenais varonis- notikumu liecinieks, stāsta stāstītājs Latvijas dižākais koks- ozols.

Lasīt tālāk...

Sveiciens savai skolai

sveic

Ārkārtas situāciju tālruņi

Palīdzības tālruņi: 

Glābšanas dienests-112

Ugunsdzēsēji-112

Policija– 110 vai 112

Ātrā medicīniskā palīdzība

113 vai 112

Gāzes avārijas dienests- 114

 

Uzticības tālruņi:

Krīzes telefons

(psiholoģiska palīdzība krīzes

situācijās 24 h diennaktī) 67222922

Valsts bērnu tiesību aizsardzības

inspekcijas uzticības tālrunis (bezmaksas)116111

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis

(bezmaksas tālrunis pieejams

no fiksētā sakaru tīkla) 80009000

Drošs internets

logo 1

Stundu laiki

clock

Ēdienkarte

ediens

Skolas autobuss

bussing clipart bas 6

Pasākumu kalendārs

Calendar

E- klase

lejupielāde

Noderīgas saites

saite

Bauskas novads

bauska logo

Piekļūstamība

pieejamiba 1